+90 212 476 05 22
CEBECİ MAH. ATATÜRK BULVARI NO:111 113B D:41 SULTANGAZİ İSTANBUL, TÜRKİYE
Agregalarımız TSE Standartlarına uygundur!

Agregalariçin TSE Standartları : Beton, harç ve enjeksiyon için agregalar ve dolgu malzemeleri (Yapılar, yollar ve diğer altyapı işlerinde) TS 706 EN 12620 – TS 1114 EN 13055-1 – TS 2717 EN 13139TS EN 13242

Biz Ne Yaparız?
Hakkımızda
Vista Madencilik olarak hazır beton santrallerine agrega (kum,mıcır) temini sektöründe yer alan öncü kuruluşlardan biri olarak hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana üstlendiği tüm projeleri konusunda uzman, deneyimli personel ve geniş araç filosuyla başarıyla yürütmektedir.

Teknolojik ve mali açıdan yüksek rekabet avantajı ile piyasadaki kum ve mıcır arzının aşırı durakladığı anlarda bile müşterilerine kesintisiz olarak agrega temininde bulunmuştur.

Vista Madencilik Bugün itibariyle müşterilerine verdiği hizmeti ekonomik güvenli kaliteli ve kesintisiz bir şekilde sunarak sürekli tercih edilen güçlü referanslara sahip olan sektörünün önde gelen büyük şirketlerinden biri olarak güven ve kalitenin simgesi hakine gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli agrega temini sağlamak sürekli ana fikrimizi oluşturmaktadır.
Projelerimiz
İstanbul Yeni Havalimanı ProjesiProjeyi İncele
Kuzey Marmara Otoyolu ProjesiProjeyi İncele
Yavuz Sultan Selim Köprüsü ProjesiProjeyi İncele
En çevreci biziz! Çevreyi gözeterek, maden sahalalarının dışında da özellikle yanan orman alanlarında yeniden yeşillendirme çalışmaları ve ağaç dikim projeleri geliştiriyoruz. Çevreyi önemsiyoruz.