+90 212 476 05 22
CEBECİ MAH. ATATÜRK BULVARI NO:111 113B D:41 SULTANGAZİ İSTANBUL, TÜRKİYE

HAKKIMIZDA

Vista Madencilik Mühendislik Gayrimenkul İnş. Tic. Ltd.
Vista madencilik 10 yılı aşan tecrübesi ile içinde bulunduğu tüm sektörlerde hizmet ve kaliteyi görev bilerek çalışmalarına devam etmektedir. Dinamik ve çalışkan ekibiyle dolaylı olarak ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Vista madenciliğin  ana iş kolu olan malzeme temini ve nakliye alanında; agrega, çimento ve kum gibi betonun ana hammaddelerinin teminini yapar. Bunun dışında İnşaat sektöründe Ülkemizin birbirinden önemli Mega projelerinde aktif rol almaktadır. Aylık 2  milyon ton malzeme taşıma kapasitesine sahip olan Vista madencilik; 3.Köprü, 3.Havalimanı, Kuzey Marmara oto yolları  gibi bir çok önemli projlerde görevini en iyi şekilde yapmıştır. Sadece bu üç mega projeye 50 milyon ton malzeme tedariki yapmıştır.

İstanbuldaki hemen hemen bütün Hazır Beton firmalarının malzeme Tedarik’ini yapan Firmamız Kalite ve Hizmeti ön planda tutarak, yapıların olmazsa olmazı mukavemetlere verdiği malzemelerle direk etki etmektedir. Kendi bünyesinde bir Labaratuvar a sahip olan Vista madencilik Tedarik ettiği malzemenin deneylerini (metilen, su emme, özgül ağırlık, yassılık gibi) yaptıktan sonra müşterisine önermektedir.

Vista Madencilik aynı zamanda Yüksek teknolojiyi beton üretiminde kullanan tüm Hazır beton firmalarının da bir nevi arge şahit deneylerini yapmaktadır.  Güçlü bir yapı için yine, güçlü temellere sahip olunmasının bilincinde, yüksek kalitede beton üretimine direk katkıda bulunmaktadır.

Her sektöre kaliteli çözümler sunan Vista Madencilik 10 yılın üzerinde durmadan çalışarak hizmetlerini sürdürürken hayatı güzelleştirmeye devam ediyor.
VİZYONUMUZ
Kalite, Hizmet, Dürüstlük, yenilikçilik, araştırmacılık ve yetkinlik değerlerine olan inancımız devam etmektedir. Teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanarak bilgi ve verilere dayalı kararlar almamız, etkin kaynak kullanımımız, toplumsal sorumluluğun bilincinde saydamlık anlayışından vazgeçmememiz, hoşgörü ve dayanışmaya verdiğimiz önem, ülke ekonomisine ve istihdama olan katkımız var olan gücümüzü artırmaktadır.
MİSYONUMUZ
10 yılı aşan tecrübemizle iş geliştirme fırsatlarına açık, çözüm odaklı, dinamik, çalışkan ve potansiyeli yüksek bir ekip olmanın yanı sıra, Müşterilerimizin beklentilerini daima karşılayan ve verdiği hizmetlerle ülke ekonomisine de katkıda bulunan örnek bir şirket olmaktır.
Kalite ve çevre politikası
Faaliyet gösterdiğimiz taahhüt İşlerinde kaliteden ödün vermeden müşterileri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bunu gerçekleştirebilmek için;

* Hizmetimizde, teknolojinin en yeni olanaklarından yararlanarak, yasal şartlara ve standartlara uygun ürün tedarik etmek
* Müşterilerimizin memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak
* Müşterilerimizle iş birliği içinde olmak,sisteme uyumlarını sağlamak ve sürekli gelişmelerine yardımcı olmak, beklentilerini anlamak, analiz etmek,çözüm bulmak.
* Müşterilerilerimizle sürekli iletişim ve iş birliği içerisinde olmak, ortak çalışmalarda bulunmak,kaliteyi,hizmeti eksiksiz sunmak,
* Sistemleri’nin etkinliğini arttırmak ve performansını arttırmak,
* Yaralanmaların, sağlık bozulmalarının, iş kazalarının önlenmesi ve çalışanların ve tüm ilgili tarafların iş sağlığı ve güvenliği farkındalığını arttırmak ve iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yaygınlaştırmak,
* Kalite ve Çevre Yönetim Sistemi’ni, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği/Sağlık kanun/yönetmelik/standartlarını yerine getirecek şekilde çalışmalarımızı sürekli geliştirmek ve iyileştirmek, yasal gereklilikleri ile birlikte uygulayarak kaliteyi ve hizmeti sunmak, iş sağlığı ve güvenliğini, etkin atık yönetimini sağlamak ve kirliliğin önlenmesi, çevreyi ve doğayı korumak,çevreye olan kötü etkinin önlenmesini sağlamaktır.
Bizi Yakından Tanıyın